Bursa Gömme Rezervuar Tamiri

Bursa Gömme Rezervuar Tamiri

Bursa gömme rezervuar servisi olarak Bursa ilinde gömme rezervuar tamiri yapıyoruz. Her türlü tamiratı, bakım ve montaj işlerini uzman kişilerden oluşan ekiplerimiz yapmaktadır. Bursa gömme rezervuar servisi internet adresimizden bize ulaşabilir, teknik destek alabilirsiniz.

Bursa gömme rezervuar servisi olarak hizmet veren alanında uzman ekiplerimiz her model gömme rezervuar tamiri yapmaktadır. Su akıtan gömme rezervuar ya da suyu akıtmayan gömme rezervuar için uzmanlarımızdan profesyonel yardım alabilirsiniz. Gömme rezervuar içerisinde arıza yapan vana ve şamandıra değişimi yanında komple gömme rezervuar iç takım değişimi de yapılmaktadır. Gönül rahatlığı içinde servisimize gömme rezervuar tamirini yaptırabilirsiniz.

Bursa gömme rezervuar servisi olarak hizmet alabileceğiniz firmamızdan size uygun bir zaman için randevu alabilirsiniz. Arıza yapan gömme rezervuarın tamirini güvenilir ellerde yaptırabilirsiniz. Gömme rezervuarlar kullanımdan dolayı zaman içinde arıza yapabilir, beklenmedik sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Ancak her şeyin bir çözümü olduğunu bilmelisiniz.

ARIZALI GÖMME KLOZET PARÇALARININ TESPİTİ İÇİN KISA BİLGİLER

Klozet taşın içine sürekli su sızdırıyor: Gömme klozetiniz taşın kendi içine sürekli su sızdırması durumunda iki parçada arıza aranır birincisi şamandra ikincisi ise boşaltma gurubudur.

Şamandıra arızasının tespiti: Klozet basma buton kapağı açılır ve içindeki şamandıranın kaldıracını elle kaldırıldığında su durmuyor ise şamandıra arızalıdır şamandıra arızalarında rezervuar suyu doldurduktan sonra taşın içine du akıtmaya başlar.

Boşaltma grubu arızasının tespiti: Boşaltma gurubu arızasıda taşın içine su sızdırması ile kendini belli eder bir üstte yer alan şamandıra arıza testi yapılıp şamandıra sağlam ise arıza kesin olarak boşaltma grubu ile alakalıdır.

Taş ile duvar arasından dışa su akması: Klozet taşı ile duvar arasından dışa su sızması halinde taşı sökmeden önce küçük bir test yapılır. Birincisi su kesilmiş durumda yani su akmıyorken sifona basmadan bir kova su klozete boşaltılır. kova ile su boşaltıldığında su sızması var ise klozet atık su conta yada borularında bir deformasyon var demektir. Eğer kova ile su döküldüğünde su akıntısı yok ise bu defa sifona basınız sifona basığınızda dışa su akıyorsa bu rezervuar temiz su çontasında bir sorun olduğu anlamına gelir.

Gömme klozet tahalet musluğu çok az akıyor: Böyle bir sorunda genelde klozet montaj yapılırken tahalet çubuğuna bağlanan fleks hortum katlanmış yada ezilmiş olur kozet sökülerek kontrolü yapılır.

Gömme klozet gizli ankastre taharet musluğu bozuk: Gömme klozet gizli taharet (dışarıdan sadece çevirme yeri görünenler gizli taharettir) musluğu bozulduğunda gövde ile tamamen değişimi duvar kırılmadan yapılmaz. Kırmadan çözüm için ilk olarak aynı musluğun içi yani salmastrası değiştirilir. Halen daha musluk su akıtıyor ise musluk gövdesinde çapak yada çatlak var demektir. Gövde özel bir alet ile düzeltilir gövde arızalarında kırma olmadan çözüm için işin ehli iyi bir ustaya ihtiyaç vardır.

Gömme klozet normal tahalet musluğu bozuk: Normal musluk dediğimiz musluktan klozete giden fleks hortum dışardan görünür olanlardır. Bu tür muslukların bir özelliği yoktur her hangi bir yapı marketten alınıp değişir marka model fark etmez.

Bursa gömme rezervuar servisi size en uygun çözüm önerilerini sunmakta ve yardımcı olmaktayız.