Bursa Gömme Rezervuar Yedek Parça

Bursa Gömme Rezervuar Yedek Parça

Gövde: Doldurma grubu ve boşaltma grubunun bulunduğu bölümdür. Polietilen (hdpe) hammaddeden üretilmesi sayesinde, darbelere karşı esnekliği ve dayanıklılığı ile daha emniyetli kullanım sağlıyor.

Gövde straforu: Alt gövdenin tamamına giydirilen strafor sayesinde, rezervuarda terleme engelleniyor ve ses izolasyonu sağlanıyor.

Doldurma grubu: Gömme rezervuarın en önemli parçalarından biri olan doldurma grubu rezervuara suyu dolduran sistemdir. Doldurma grubu üzerinde bulunan filtreler sayesinde de tıkanma riski ortadan kalkarak, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sağlanıyor.

Ara musluk: Gövde içinden su tesisatına bağlanan ara musluk sayesinde, ürüne servis amaçlı müdahale sırasında gerekirse, tesisattan su gelişini engelleme ve parçaların rahatça değiştirilebilmesi mümkün olabiliyor.

Boşaltma grubu: Ürünün en önemli parçası olan boşaltma grubu rezervuar içindeki suyu klozete aktararak yıkama yapılmasını sağlıyor.

Taşma borusu: Boşaltma mekanizmasında bulunan taşma borusu, gömme rezervuarın emniyet görevini üstleniyor. Taşma borusu rezervuara fazla su gelmesi durumunda suyu klozete yönlendirerek taşma riskini önlüyor.

Metal ayak: Metal ayaklar, montaj sırasında inşaat zemininden yüksekliğin kolayca ayarlanmasını sağlıyor.

Kumanda paneli: Kumanda paneli rezervuarı çalıştıran parçadır. Duvar içinde kalan rezervuara kolaylıkla müdahale edilmesini sağlıyor ve aynı zamanda sıva altındaki iç aksamları kapatarak banyolara estetik bir görünüm kazandırıyor.

Panel açıklığı: Gövdede bulunan panel açıklığı, ürün içine müdahale edilebilmesine imkan veren; doldurma-boşaltma grubu gibi parçaların çıkarılıp, bakım yapılabileceği şekilde optimum açıklıkta tasarlanmıştır. Servis hizmeti için bu açıklığın ölçüsü son derece önemlidir. Panel açıklığının olabildiğince dar olması ürünün estetik görünümüne, geniş olması ise servis hizmeti esnasında gövde içine rahatlıkla müdahale edilmesine katkı sağlıyor.

Diğer Parçalar;

Pencere Kapağı

Pencere Kılıfı

Rezervuar Kapağı

Rezervuar Gövdesi

Çerçeve Vida Somonu(2adet)

Slım 80/Norm120baskı Parçası

Slım 80 / Norm120 Çengel Grubu

Kumanda Ayar Vidası

Slım 80/ Norm120gövde Gergisi(2adet)

Slım 80 / Norm120 Köprü

Slım 80 / Norm120 Stoplu Boşaltma Grubu

Branşman Musluğu

Branşman Hortumu

Slım 80/ Norm120meme Kafesi Lastiği

Dirsek Tapası Parçası

Pis Su Dirsek Tapası

Saplama(2 Adet)

Taşıyıcı Kolsol Ayakları(2adet)

Klozet Taşı Rondela Kapağı(2adet)

Saplama Somonu (4adet)

Saplama Rondelası

Klozet Taşı Rondelası(2adet)

Saplama Koruyucusu(2adet)

Klozet Taşı Adaptör Lastiği

Dirsek Uzatma Borusu

Pis Su Uzatma Borusu

Slım 80/ Norm120koruyucu Kapak

Branşman Musluk Süngeri

Slım 80 / Norm120 Gövde Segman Ve Rondelası

Tuğla Boşluk Dübeli(6adet)

Trıfon Vıda Rondelası(6adet)

Trıfon Vıda(6adet)

Gövde Alt Çıkış O-Ring(2adet)

Taşıyıcı Konsolparçası

Slım80 / Norm120 Gövde Dirseği

Gövde Dirsek Lastiği

Plastik Kelepçe

Pis Su Dirseği

Gizli Taharet Dirseği Ve Tapası

Slım 80/ Norm120alt Blok Styroporu

Slım 80 Gömme Rezervuar / Norm120 Gömme Rezervuar Gövde Styroporu

Gömme rezervuarların, yedek parçaları, iç takımlarından olan kumanda panelleri, klozet kapakları, flotörler, paslanmaz yer sifonları, stop valfleri ve diğer aksesuarları gömme rezervuar ile ilgili temin edebileceğiniz tüm parçalar elimizde mevcuttur.